Kick-box csaták Nádudvaron!

A Magyar Kick-box Szövetség rendkívül gyorsan fejlődő klubja a Rácz Kick-boxing Team.

A Rácz Lajos és Rácz Krisztián vezette, Nádudvaron és Kabán edzéseket tartó klub nem csak az egyre jobb eredménylistájával tűnik ki, hanem azzal is, hogy évente két olyan versenyt rendez meg, amelyek egyre szervezettebbek és népszerűbbek. Az idei első verseny a I. Nádudvari Gasztro Kupa Nyílt Kick-Box verseny háromszázhoz közeli nevezőt vonzott Nádudvarra.

A Békés Megyei Harcművész Szövetség klubjai nem csak a közeli helyszín miatt indítottak versenyzőket. A Rácz Kick-boxing team évek óta résztvevője a megyei szövetség rendezvényeinek, szinte haza járnak Békés megyébe. Így érthető, hogy ezt viszonozni illik.


Szépen zajlott a verseny, a füzesgyarmati Gasparik Róbert nemzetközi bíró, főbíró vezette bírói kar nem „lazsált”, s így gördülékenyen folytak a küzdelmek az öt küzdőtéren. A Békés megyeiek szépen teljesítettek, jó pár érmet szereztek, s látszik, hogy ígérete utánpótlás fejlődik Békés megyében.

Eredmények:

POINT-FIGHTING szabályrendszer:
Junior Fiú:
84 kg 2. Domokos Krisztián (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
Kadet 2 (Ifjúsági) fiú:
42 kg 1.Bánki Brendon (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
+69 kg. 3.Chen Heng (Kondorosi Kick-box SE)
Kadet 2 (ifjúsági) leány:
42 kg. 2.Horváth Fruzsina (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)
46 kg 2. Szaszák Nikolett (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
65 kg. 3.Kincses Zita (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)
Kadet 1 (serdülő) fiú:
28 kg
1. Szaszák Dominik (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2. Pántya Márk (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
32 kg
1. Szaszák Dominik (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2. Gyeraj Ákos (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
3. Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
37kg
1. Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2. Bánki Brendon (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
3. Török Botond (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
42 kg
1.Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2.Petrovszki Tamás (Kondorosi Kick-box SE)

47 kg
1. Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2. Szák Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
+47kg 1. Szák Dániel (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
Kadet 1 (serdülő) leány:
28 kg 2. Kása Hanna (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
32 kg.
1.Petrovszki Dorina (Kondorosi Kick-box SE)
2.Hódos Lilla (Kondorosi Kick-box SE)
47 kg
1. Pántya Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2. Szaszák Nikolett (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
3.Sulyok Veronika (Kondorosi Kick-box SE)
37 kg. 1.Laurinyecz Vivien (Kondorosi Kick-box SE)
+47 kg 1. Pántya Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)

Gyermek fiú:
33 kg
1. Matuska Máté (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2. Péter László (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
3.Petrovszki Márton (Kondorosi Kick-box SE)
Gyermek leány:
24 kg. 1.Kozsuch Kincső (Kondorosi Kick-box SE)
27 kg
1. Debreczeni Frida (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2.Kozsuch Kincső (Kondorosi Kick-box SE)
30 kg
1. Fördős Jázmin (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2.Petrovszki Norina (Kondorosi Kick-box SE)
36 kg 1. Jancsó Lili (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
LIGHT-CONTACT szabályrendszer
Felnőtt
79 kg. 2. Szőke László (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)
Kadet 2 (Ifjúsági) fiú:
63 kg. 2.Solymosi Norbert (HED-LAND Sportcsarnok SE Mezőberény)
Kadet 1 (serdülő) fiú:
28 kg 1. Szaszák Dominik (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
37 kg
1. Malatyinszki Bendegúz (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
2.Szabó Gergely (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
Kadet 1 (serdülő) leány:
32 kg.
2.Hódos Lilla (Kondorosi Kick-box SE)
3.Petrovszki Dorina (Kondorosi Kick-box SE)
47 kg 1. Pántya Réka (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
Kadet 2 (Ifjúsági) fiú:
42 kg 2. Okányi Attila (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
52 kg 2. Okányi Attila (Békéscsabai Lakótelepi SE- Debreczeni team)
KICK-LIGHT szabályrendszer
Felnőtt férfi:

79 kg.
1.Friedl Flórián (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
2. Szőke László (Hegyesi KBSE Füzesgyarmat)
Kadet 2 (ifjúsági) leány:
60 kg. 3.Szatmári Bianka (Békéscsabai Lakótelepi SE- Dohányos team)
Kadet 1 (serdülő) fiú:
47 kg. 3.Szeri Botond (Contact Kick-boksz,Thai-box HSE,Orosháza)
+47 kg. 3.Mészáros Kevin (Békéscsabai Lakótelepi SE- Dohányos team)

ZENÉS FORMAGYAKORLAT szabályrendszer
Pusztakezes kreatív:
Felnőtt, férfi : 1.Friedl Flórián (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
Kadet 2 (Ifjúsági) fiú: 1.Brebovszky Zoltán (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
Kadet 1 (serdülő) fiú: 1. Szabó Gergely (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
Kadet 1 (serdülő) leány:1.Csuka Eszter (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)

Gyermek fiú:
1.Annus Marcell (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
2.Dobos Kevin (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
3.Varga Vendel (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)

Gyermek fegyveres:
Fiúk:
1.Lázár Noel (Kondorosi Kick-box SE)
2.Petrovszki Márton (Kondorosi Kick-box SE)
Lányok: 1.Laurinyecz Emma (Kondorosi Kick-box SE)

Pusztakezes zenés :
Felnőtt, férfi : 1.Friedl Flórián (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
Kadet 2 (Ifjúsági) fiú: 1.Brebovszky Zoltán (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
Kadet 1 (serdülő) fiú: 3. Szabó Gergely (Contact Kick-box, Thai-box HSE,Orosháza)
Gyermek fiú:
1.Annus Marcell (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
2.Dobos Kevin (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)
3.Varga Vendel (Contact Kick-box,Thai-box HSE,Orosháza)

Close